Gyömbér: návrat na ihrisko

Dočkal. Slovenský futbalový reprezentant Norbert Gyömbér sa po zlomenine členka vrátil na ihrisko. Stalo sa vo víkendovom zápase druhej talianskej ligy medzi jeho Cataniou a  Livornom (1:1).

,,Samozrejme, bola tam troška nervozity, veď som nehral šesť mesiacov. Postupne to však opadlo a cítil som sa dobre,“ uviedol Norbi, ktorý sa dostal na ihrisko v 57. minúte a hral na pravej strane obrany.

,,Stretnutie proti Livornu bolo pre nás veľmi dôležité. V prípade víťazstva by sme boli stále v hre o účasť v play – off o postup do Serie A. V úvodnom polčase sme boli lepší a dali sme aj gól. Po zmene strán sme sa prakticky iba bránili a vyrážali do brejkov. Mali sme aspoň jeden premeniť a rozhodnúť zápas. Namiesto toho v 95. minúte si rozhodca vymyslel penaltu, z ktorej sme inkasovali. Kompenzoval tak zákrok z prvého polčasu, keď sa proti nám mala kopať penalta,“ dodal slovenský futbalista.

Pinterest
publikované: 05. 05. 2015
ĎALŠIE NOVINKY

Tupta do Liberca

Slovenský mládežnícky reprezentant Ľubomír Tupta sa stal hráčom českého mužstva Slovan Liberec. ,,Ľubo prichádza z Verony do Liberca na ročné hosťovanie. Sme radi, že sme sa ... čítať viac

Marek Hamšík do Trabzonsporu

Marek Hamšík dnes podpisom spečatil prestup do tureckého Trabzonsporu. Na dva roky sa stal hráčom klubu, ktorý v minulej sezóne skončil na štvrtej priečke. ,,S Trabzonom sme ... čítať viac

Marek Hamšík: IFK Göteborg

Marek Hamšík sa stal hráčom IFK Göteborgu. ,,Sme radi, že sa vyriešila Marekova budúcnosť. Prišiel do veľmi kvalitného klubu, kde bude môcť absolvovať kvalitný tréningový proces ... čítať viac