sulo

Lukáš Haraslín: nádherný gól!

Lechia Gdaňsk pokračuje v poľskej lige v skvelých výkonoch. V 34. kole na vlastnom štadióne doslova rozdrvil lídra súťaže Jagelloniu Bialystok 4:0.

,,Sme veľmi radi, že sme sa po nedeľňajšej remíze s Koronou Kielce opäť vrátili na víťaznú vlnu,“ povedal Lukáš Haraslín, ktorý absolvoval celý zápas. ,,Výborne sme vstúpili do stretnutia, za sedem minút sme dali dva góly. Hralo sa nám super, diváci nám vytvorili parádnu atmosféru,“ pokračoval Šulo, ktorý sa opäť zapísal medzi strelcov. V 89. minúte vyobracal obranu hostí a dal svoj tretí gól v nadstavbe. Po jeho nádhernom, fantastickom kúsku boli diváci vo vytržení. ,,Samozrejme, teší ma ďalší gól, no prvoradý bol zisk troch bodov. Ideme ďalej, čakajú nás ešte tri ťažké zápasy,“ dodal Lukáš Haraslín.

Pinterest
publikované: 18. 05. 2017
ĎALŠIE NOVINKY
tupta_poh

Ľubo Tupta: prvý súťažný gól za A-čko!

Dočkal sa! Ľubo Tupta zaznamenal premiérovú súťažnú trefu v drese A-tímu Hellasu Verona. Bolo to v stretnutí šestnásťfinále Talianskeho pohára. Verona v mestskom derby vyradila ... čítať viac