sulo12

Lukáš Haraslín: opäť skóroval!

Skvelý Šulo! Lukáš Haraslín skóroval aj v ďalšom zápase poľskej ligy. Vďaka jeho gólu  Gdaňsk vyhral na ihrisku Wisly Krakov 1:0 a prepracoval sa na druhé miesto.

Šulo o troch bodov pre Gdaňsk rozhodol pohotovou strelou v 58. minúte. ,,Po remíze prvého Bialystoku sme vedeli, že v prípade víťazstva sa môžeme k nemu priblížiť. Už v prvom polčase sme boli aktívnejším, lepším tímom. Gólu sme sa ale dočkali až po zmene strán. Som veľmi rád, že som opäť trafil,“ povedal Lukáš, ktorý po trefe ukázal srdiečko pre svoju priateľku Nikol. ,,Najdôležitejšie je, že sme vyhrali a priblížili sme sa k Bialystoku. Sme radi, že sme po dlhšom čase uspeli vonku. Na lídra máme už iba bod stratu. Čakajú nás dva domáce zápasy, hostíme aj Bialystok. Pôjde o veľa, budú to ťažké stretnutia,“ dodal Lukáš Haraslín.

Pinterest
publikované: 07. 05. 2017
ĎALŠIE NOVINKY
tupta_poh

Ľubo Tupta: prvý súťažný gól za A-čko!

Dočkal sa! Ľubo Tupta zaznamenal premiérovú súťažnú trefu v drese A-tímu Hellasu Verona. Bolo to v stretnutí šestnásťfinále Talianskeho pohára. Verona v mestskom derby vyradila ... čítať viac