12308634_793652480781553_6777800579076760494_n

Norbert Gyömbér: zlomený palec

Ďalšia smola na záver roka. Slovenský futbalista Norbert Gyömbér si na utorokovom prvom povianočnom tréningu zlomil palec na pravej ruke.

Norbi, ako sa to stalo?

– Pri kĺzačke.

Hneď si vedel, že je to zlomené?

– Nie. Bolelo ma to a preto som po tréningu absolvoval vyšetrenia. Tie ukázali, že to mám zlomené. A možno mám poškodené aj väzivá.

Dnes si trénoval?

– Nie. O chvíľku (večer o 18.00 hod.) odlietam do Nemecka. Presnejšie do Hamburgu.

Prečo tam?

– Jeden z našich lekárov je Nemec, ktorý má skúsenosti s takými zraneniami. Napríklad operoval aj boxera Klička. Pozná stav môjho palca a aby som mohol čím skôr opäť trénovať, tak letíme do Hamburgu.

Kedy by si sa mal vrátiť?

– Operovať ma budú ešte v stredu večer. Vo štvrtok by som mal byť už späť v Ríme.  Palec budem mať asi v dlahe, prvého januára by som mal opäť trénovať.

Čo sa týka zranení rok 2015 nebol pre teba najlepší…

– Presne tak. Mal som problémy s členkom a teraz palec. Ešte dobre, že sa to stalo v tomto roku… (úsmev). Verím, že som si vyčerpal všetok smoly a v roku 2016 budem zdravotne v poriadku.

Pinterest
publikované: 30. 12. 2015
ĎALŠIE ROZVOHORY
tupta

Ľubo Tupta: tvrdo trénuje a verí v šancu vo Verone

Ľubo Tupta prvýkrát sa dostal do nominácie trénera Pavla Hapala. Jeho meno figurovalo v obidvoch výberoch úspešného kouča. V stredu večer si nastúpil za slovenskú 23-ku v Challange Trophy ... čítať viac

sulo

Lukáš Haraslín: titul a hrať na majstrovstvách Európy do 21 rokov

Lechia Gdaňsk je príjemným prekvapením poľskej najvyššej súťaže. Po 29. kolách je tretia, na lídra z Bialystoku stráca iba tri body. V tíme zeleno – bielych pôsobí ... čítať viac

stefanec

Šimon Štefanec: prvýkrát v áčku!

Skvelé výkony Šimona Štefanca v drese Helasu Verona neuniklo pozornosti ani trénerskému štábu áčka Helasu Verona. Bývalá hráč Žiliny a Slovana Bratislava sa dostal do nominácie tímu ... čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest