bajza

Pavol Bajza: užíva si angažmán v Zavrč

Nie Maribor, nie Olimpia Ľubľana, ale NK Zavrč je najlepším slovinským tímom posledných týždňom. Gólmanom ambiciózneho tímu je Pavol Bajza, ktorý do NK Zavrč prestúpil z Parmy.

Ťaháte päťzápasovú víťaznú sériu. A pritom ste zdolali aj najlepšie slovinské tímy Maribor a Ľubľanu. Aké je tajomstvo víťazstiev?

– Prišiel nový tréner, majiteľ angažoval kvalitných hráčov. Napríklad aj Alberta Rieru, ktorý v minulosti pôsobil aj v Liverpoole, a aj v Galatasaray.

Takže prestúpiť do Zavrč bolo dobré rozhodnutie.

– Áno. Pravidelne chytám, v troch dueloch som nedostal ani gól. Od novinárov dostávam vysoké známky, raz som sa dostal aj do zostavy kola slovinskej ligy.

Darí sa vám, diváci majú záujem o vaše zápasy, hlavná tribúna býva vypredaná.

– Majiteľ sa rozhodol, že postaví ďalšiu tribúnu. Boss klubu je veľmi ambiciózny. Chce, aby sme skončili v prvej trojke. Podmienka máme na slušnej úrovni, nedávno sme dostali k dispozícií nové tréningové ihriská.

Ako ďalej?

– Verím, že sa nám bude dariť aj naďalej a podarí sa mi prestúpiť do lepšej ligy. Mám dohodu, že v prípade ponuky mi Zavrč nebude robiť problém s odchodom.

Pinterest
publikované: 01. 10. 2015
ĎALŠIE ROZVOHORY
tupta

Ľubo Tupta: tvrdo trénuje a verí v šancu vo Verone

Ľubo Tupta prvýkrát sa dostal do nominácie trénera Pavla Hapala. Jeho meno figurovalo v obidvoch výberoch úspešného kouča. V stredu večer si nastúpil za slovenskú 23-ku v Challange Trophy ... čítať viac

sulo

Lukáš Haraslín: titul a hrať na majstrovstvách Európy do 21 rokov

Lechia Gdaňsk je príjemným prekvapením poľskej najvyššej súťaže. Po 29. kolách je tretia, na lídra z Bialystoku stráca iba tri body. V tíme zeleno – bielych pôsobí ... čítať viac

stefanec

Šimon Štefanec: prvýkrát v áčku!

Skvelé výkony Šimona Štefanca v drese Helasu Verona neuniklo pozornosti ani trénerskému štábu áčka Helasu Verona. Bývalá hráč Žiliny a Slovana Bratislava sa dostal do nominácie tímu ... čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest