Tupta a Štefanec: gólman ich mal prečítaných

Hellas Verona v súťaži Primavera skončil v úvodnom kole play – off, keď prehral po jedenástkovom rozstrele s FC Turín (2:2p, 1:4 na 11 m).

,,Bol to dobrý zápas s kvalitným súperom. Myslím si, že sme boli lepším mužstvom a ukázali kvalitu. Pre diváka to bol zaujímavý zápas, pretože padlo veľa gólov, bolo predĺženie a aj penalty. Akurát, že so šťastným koncom pre Turín… Mrzí to, keď sme sa dostali až tak ďaleko, ale taký je futbal. Pre nás to bola veľmi dobrá sezóna, v ktorej sme konečne dosiahli vytúžené play-off,“ uviedol Šimon Štefanec.

Ľubo Tupta sa presadil aj strelecky. Najprv vyrovnal v nastavenom čase na 2:2. ,,Skóroval som aj v predĺžení, no arbiter gól pre údajný ofsajd neuznal,“ povedal Ľubo. Obaja naši hráči sa zúčastnili penaltového rozstrelu, no ani jeden z nich gól nedal. ,,Gólman súpera nás mal prečítaných. Vedel, ako kopeme penalty,“ poznamenal smutným hlasom Ľubo, na ktorého tento týždeň čakala aj maturita. ,,Ako ďalej v budúcej sezóne? Uvidíme, všetko je otvorené,“ dodal.

Pinterest
publikované: 25. 05. 2017
ĎALŠIE NOVINKY

Tupta do Liberca

Slovenský mládežnícky reprezentant Ľubomír Tupta sa stal hráčom českého mužstva Slovan Liberec. ,,Ľubo prichádza z Verony do Liberca na ročné hosťovanie. Sme radi, že sme sa ... čítať viac

Marek Hamšík do Trabzonsporu

Marek Hamšík dnes podpisom spečatil prestup do tureckého Trabzonsporu. Na dva roky sa stal hráčom klubu, ktorý v minulej sezóne skončil na štvrtej priečke. ,,S Trabzonom sme ... čítať viac

Marek Hamšík: IFK Göteborg

Marek Hamšík sa stal hráčom IFK Göteborgu. ,,Sme radi, že sa vyriešila Marekova budúcnosť. Prišiel do veľmi kvalitného klubu, kde bude môcť absolvovať kvalitný tréningový proces ... čítať viac