futbalistaroka

Three in nomination

Tréner slovenskej reprezentácií Ján Kozák nominoval na kvalifikačný dvojzápas v Španielsku (5.9.) a doma proti Ukrajine (8.9.) aj trojicu hráčov z agentúry CSM-Agency: Mareka Hamšíka, Róberta Maka a Norberta Gyömbéra.

,,Som rád, že do tímu sa vracia Noro Gyömbér. Určite ani on sám nečakal, že jeho zdravotné problémy sa budú tak naťahovať. Chcel som ho vidieť, preto som ho nominoval už na kemp pred Macedónskom. Už tam naznačil, že jeho zdravotný stav sa zlepšuje, on ďalej trénoval veľmi poctivo. Je výborné, že po jednom zápase v Catanii prestúpil do AS Rím, takže má obrovskú motiváciu. Je to perspektívny hráč, za reprezentáciu už niečo odohral a v prvých troch zápasoch v kvalifikácii, ktoré odohral celé, bol oporou,“ uviedol na margo Nora Gyömbéra tréner Slovenska Ján Kozák.

Nominácia Slovenska:

Coach of Slovakian representation Ján Kozák nominated a trio from CSM Agency for qualifying doubleheader in Spain (5.9) and at home against Ukraine (09.08). Marek Hamsik, Robert Maka and Norbert Gyömbér.

,, I am happy that Noro Gyömbér will be back in team. Surely even he did not expect his health problems will stretch so much. I wanted to see him, so I have nominated him to camp before Macedonia. It was already visible that his health is improving, he trained very hard. It’s great that after a match in Catania, he moved to AS Roma, so he has great motivation. He is a prospective player, he played for representation already and the first three matches in qualifying he played whole and been supportive, “said on behalf of Noro Gyömbér Slovakian coach Jan Kozak.

Nomination of Slovakia:

Goalkeepers: Jan Mucha (Slovan), Matthew Kozáčik (Plzeň), Jan Novota (Rapid)
Defenders: Peter Pekarik (Hertha), Kornel Salata (Slovan), Tomas Hubocan (Dinamo Moscow), Norbert Gyömbér (AS Roma), Lubomir Michalik (Dunajska Streda), Martin Skrtel (Liverpool), Dusan Svento (FC Köln), Lukáš fang (Tula)
Midfielders: Viktor Pečovský (Žilina), Juraj Kucka (FC Genoa), John Greguš (Jablonec), Patrik Hrošovský (Plzeň), Robert Mak (PAOK Salonika), Stanislav Sestak (Ferencvaros), Marek Hamsik (Napoli), Ondrej Duda (Legia Warsaw), Erik Sabo (PAOK Salonika), Michal Ďuriš (Plzeň), Miroslav Stoch (Bursaspor)
Forwards: Adam Nemec (New York City FC), Martin Jakubko (Ruzomberok), Robert Vittek (Slovan).

Pinterest
publikované: 25. 08. 2015
ĎALŠIE NOVINKY
tupta_poh

Ľubo Tupta: prvý súťažný gól za A-čko!

Dočkal sa! Ľubo Tupta zaznamenal premiérovú súťažnú trefu v drese A-tímu Hellasu Verona. Bolo to v stretnutí šestnásťfinále Talianskeho pohára. Verona v mestskom derby vyradila ... čítať viac

norbi

Norbert Gyömbér: za 48 hodín absolvoval dva zápasy

Norbert Gyömbér mal poriadne nabitý program. V piatok hral za slovenský národný výber na Ukrajine, v nedeľu večer absolvoval duel talianskej Serie B v drese ... čítať viac

teixxera

Zbohom Džony!

Džony, ako sme Dionatana Teixeiru  familiárne prezývali, bol bezprostredný, priateľský človek. Dobre sa s ním komunikovalo, bol šikovným futbalistom. Som šokovaný touto tragickou správou. Je ťažké ... čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest