norbi

Gyömbér: skončil so štyrmi stehmi

Norbert Gyömbér si v drese AS Rím pripísal ďalší štart.

V 42. minúte duelu 23. kola Serie A medzi Sassuolom a AS Rím sa zranil hosťujúci De Rossi. Kouč Rimanov Spaletti ukázal na slovenského hráča, ktorý sa postavil na ľavú stranu obrany hostí. A ukázal solídny výkon. ,,Z našej strany to bol veľmi dobrý zápas. Vypracovali sme si veľké množstvo šancí, hrali sme dobre organizovanie. V závere sme mali troška šťastia, keď domáci v 87. minúte nepremenili za stavu 0:1 penaltu,“ uviedol Norbert, ktorý v tom čase hral už s ,,turbanom“ na hlave. Desať minút pred koncom po jednom zo súbojov skončil zakrvavený, no duel statočne dohral. ,,Nie je to nič vážne, na hlave mám štyri stehy,“ dodal slovenský reprezentant.

Pinterest
publikované: 03. 02. 2016
ĎALŠIE NOVINKY
marek_venglos

Nominácia na rozhodujúce duely

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák nominoval na záverečný dvojzápas kvalifikácie MS 2018 proti Škótsku (5. októbra) a Malte (8. októbra) dvadsaťtri hráčov. V kádri sú štyria ... čítať viac

denis

Denis Vávro: škoda, že sme neskórovali

V úvodnom stretnutí Európskej ligy skupiny F FC Kodaň remizovala s Lokomotiv Moskva 0:0. ,,Škoda, že sme našu prevahu nezúročili aspoň s jedným gólom,” povedal po ... čítať viac