Gyömbér: skončil so štyrmi stehmi

Norbert Gyömbér si v drese AS Rím pripísal ďalší štart.

V 42. minúte duelu 23. kola Serie A medzi Sassuolom a AS Rím sa zranil hosťujúci De Rossi. Kouč Rimanov Spaletti ukázal na slovenského hráča, ktorý sa postavil na ľavú stranu obrany hostí. A ukázal solídny výkon. ,,Z našej strany to bol veľmi dobrý zápas. Vypracovali sme si veľké množstvo šancí, hrali sme dobre organizovanie. V závere sme mali troška šťastia, keď domáci v 87. minúte nepremenili za stavu 0:1 penaltu,“ uviedol Norbert, ktorý v tom čase hral už s ,,turbanom“ na hlave. Desať minút pred koncom po jednom zo súbojov skončil zakrvavený, no duel statočne dohral. ,,Nie je to nič vážne, na hlave mám štyri stehy,“ dodal slovenský reprezentant.

Pinterest
publikované: 03. 02. 2016
ĎALŠIE NOVINKY

Gerebenits a Tupta: najlepší na Slovensku

V Senci sa uskutočnil galavečer Grassroots futbalu, na ktorom sa odovzdávali ocenenia tým najlepším za rok 2017. Z rúk predstaviteľov SFZ si prevzali ceny aj dvaja ... čítať viac

Ľubo Tupta: rok začal s gólom

Ľubo Tupta je postrachom AC Miláno. Slovenský futbalista zaznamenal v minulej sezóne proti veľkoklubu hetrik, v sobotu svojim gólom rozhodol o triumfe Verony v zápase Primavery. Zdalo sa, že prestížny ... čítať viac