G31B1700crop-990x330-1

Juraj Vengloš: ako to bolo s Gyömbérom?

Máme za sebou januárové prestupové obdobie. Aký bol pohyb na trhu? O ktorého hráča CSM-Agency bol najväčší záujem? Podrobnosti prezradil riaditeľ spoločnosti Juraj Vengloš.

Síce Norbert Gyömbér je zranený, ale jeho meno sa počas januára často spomínalo. Hovorilo sa o záujme Sampdorie a Neapolu. Aká bola pravda?

– Bolo to tak. Aj posledné dni prestupového obdobia som strávil v Miláne, kde sa stretávajú zástupcovia talianskych klubov. Tak Neapol, ale hlavne Sampdoria mala veľký záujem o Nora. Viackrát som sedel so športovým riaditeľom janovského klubu s Carlom Ostim. Nakoniec rozhodlo to, že Noro je zranený, ešte pár týždňov bude mimo ihriska. Janovské mužstvo potrebovalo hráča, ktorý by mohol hneď hrať. Otázka Gyömbér – Samdoria zostala otvorená, vrátime a k nej v lete.

Minulý víkend si bol v Turecku, kde si dolaďoval prestup Ivana Schranza do Sparty. Naozaj si ho všimli v nedávnom prípravnom zápase Sparta – Trnava?

– O Ivanovi som sa s Jaroslavom Hřebíkom, generálnym športovým manažérom bavil už na jeseň, keď som bol na zápase Európskej ligy Sparta – Neapol. Vtedy mi pán Hřebík naznačil, že hľadajú rýchleho útočníka a páči sa im Ivan. Chceli ho získať už teraz v zime. Samozrejme, Ivan ich dobrou hrou v spomínanom prípravnom zápase ešte viac presvedčil. Ivan má v Sparte výbornú možnosť presadiť sa.

Zaujímavé to bolo aj v Parme.

– Veľmi ma teší, že Lukáš Haraslín má za sebou premiéru v Serii A. Škoda, že má zranené lýtko. Verím však, že na jar si ešte zahrá v talianskej najvyššej súťaži. Šancu v Parme má aj Pavol Bajza, ktorý sa vrátil z hosťovania z Crotone.

Síce vo väčšine krajín je už po prestupovom období, ale vo východnej časti Európy je ešte transferové okno otvorené.

– Presne tak. Prestupovať sa dá napríklad ešte aj v Rusku, ktorá je veľmi zaujímavá destinácia…

Pinterest
publikované: 11. 02. 2015
ĎALŠIE ROZVOHORY
tupta

Ľubo Tupta: tvrdo trénuje a verí v šancu vo Verone

Ľubo Tupta prvýkrát sa dostal do nominácie trénera Pavla Hapala. Jeho meno figurovalo v obidvoch výberoch úspešného kouča. V stredu večer si nastúpil za slovenskú 23-ku v Challange Trophy ... čítať viac

sulo

Lukáš Haraslín: titul a hrať na majstrovstvách Európy do 21 rokov

Lechia Gdaňsk je príjemným prekvapením poľskej najvyššej súťaže. Po 29. kolách je tretia, na lídra z Bialystoku stráca iba tri body. V tíme zeleno – bielych pôsobí ... čítať viac

stefanec

Šimon Štefanec: prvýkrát v áčku!

Skvelé výkony Šimona Štefanca v drese Helasu Verona neuniklo pozornosti ani trénerskému štábu áčka Helasu Verona. Bývalá hráč Žiliny a Slovana Bratislava sa dostal do nominácie tímu ... čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest