Juraj Vengloš: ako to bolo s Gyömbérom?

Máme za sebou januárové prestupové obdobie. Aký bol pohyb na trhu? O ktorého hráča CSM-Agency bol najväčší záujem? Podrobnosti prezradil riaditeľ spoločnosti Juraj Vengloš.

Síce Norbert Gyömbér je zranený, ale jeho meno sa počas januára často spomínalo. Hovorilo sa o záujme Sampdorie a Neapolu. Aká bola pravda?

– Bolo to tak. Aj posledné dni prestupového obdobia som strávil v Miláne, kde sa stretávajú zástupcovia talianskych klubov. Tak Neapol, ale hlavne Sampdoria mala veľký záujem o Nora. Viackrát som sedel so športovým riaditeľom janovského klubu s Carlom Ostim. Nakoniec rozhodlo to, že Noro je zranený, ešte pár týždňov bude mimo ihriska. Janovské mužstvo potrebovalo hráča, ktorý by mohol hneď hrať. Otázka Gyömbér – Samdoria zostala otvorená, vrátime a k nej v lete.

Minulý víkend si bol v Turecku, kde si dolaďoval prestup Ivana Schranza do Sparty. Naozaj si ho všimli v nedávnom prípravnom zápase Sparta – Trnava?

– O Ivanovi som sa s Jaroslavom Hřebíkom, generálnym športovým manažérom bavil už na jeseň, keď som bol na zápase Európskej ligy Sparta – Neapol. Vtedy mi pán Hřebík naznačil, že hľadajú rýchleho útočníka a páči sa im Ivan. Chceli ho získať už teraz v zime. Samozrejme, Ivan ich dobrou hrou v spomínanom prípravnom zápase ešte viac presvedčil. Ivan má v Sparte výbornú možnosť presadiť sa.

Zaujímavé to bolo aj v Parme.

– Veľmi ma teší, že Lukáš Haraslín má za sebou premiéru v Serii A. Škoda, že má zranené lýtko. Verím však, že na jar si ešte zahrá v talianskej najvyššej súťaži. Šancu v Parme má aj Pavol Bajza, ktorý sa vrátil z hosťovania z Crotone.

Síce vo väčšine krajín je už po prestupovom období, ale vo východnej časti Európy je ešte transferové okno otvorené.

– Presne tak. Prestupovať sa dá napríklad ešte aj v Rusku, ktorá je veľmi zaujímavá destinácia…

Pinterest
publikované: 11. 02. 2015
ĎALŠIE ROZVOHORY

Lukáš Haraslín: pokračovať v skvelých výkonoch

Lukáš Haraslín má za sebou skvelú jesennú časť. Pravidelne nastupoval za svoj klub Lechia Gdaňsk, ktorá sa stala jesenným majstrom Ekstraklasy. Šulo sa vypracoval  medzi ... čítať viac

Denis Vavro: gól roka ?!!!

Skvelý, vynikajúci Denis Vavro! V úvodnom zápase 3. predkola Európskej ligy zaznamenal fantastický gól. Nádherným projektilom započal obrat Kodane v Sofii. FC síce na štadióne Levski prehrával ... čítať viac

Denis Vavro: poslúchol trénera a skóroval

Konečne to vyšlo! Denis Vavro zaznamenal svoj prvý gól za FC Kodaň. Skóroval vo svojom 30. súťažnom stretnutí v drese dánskeho tímu. Načakal si sa… -Ani mi ... čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest