Róbert Mak: sme najlepší!

Futbalisti PAOK Solún to dokázali! Stali sa víťazom Gréckeho pohára, keď vo finále zdolali AEK Atény 2:0.

V prvom polčase síce nepremenili penaltu, no po zmene strán dokázali dať dva góly. Zaznamenali ich až potom, keď Robo Mak v 52. minúte nastúpil na ihrisko. ,,Hrali sme výborne od prvej minúty. Tak ako sme si to povedali pred zápasom,“ povedal Robo po zápase. ,,Síce v prvom dejstve sme gól nedali, no verili sme, že to dokážeme po zmene strán. A bolo to tak! Dali sme dva góly a sme najlepší v Grécku,“ pokračoval slovenský futbalista. ,,Tento úspech má veľkú hodnotu. Veď sme vyhrali v Aténach. Sme veľmi šťastní. Parádáááá,“ uviedla solúnska 29-ka. ,,V Aténach sme mali na štadióne 18-tisíc priaznivcov, s ktorými sme si už parádny úspech oslávili. Teraz sme na cesta na letisku, v Solúni nás bude čakať minimálne 20-tisíc fanúšikov. Tešíme sa na dlhéééé oslavy,“ dodal s úsmevom Robo, ktorého priamo v Aténach povzbudzovala jeho najbližšia rodina.

Pinterest
publikované: 14. 05. 2018
ĎALŠIE NOVINKY

Tupta do Liberca

Slovenský mládežnícky reprezentant Ľubomír Tupta sa stal hráčom českého mužstva Slovan Liberec. ,,Ľubo prichádza z Verony do Liberca na ročné hosťovanie. Sme radi, že sme sa ... čítať viac

Marek Hamšík do Trabzonsporu

Marek Hamšík dnes podpisom spečatil prestup do tureckého Trabzonsporu. Na dva roky sa stal hráčom klubu, ktorý v minulej sezóne skončil na štvrtej priečke. ,,S Trabzonom sme ... čítať viac

Marek Hamšík: IFK Göteborg

Marek Hamšík sa stal hráčom IFK Göteborgu. ,,Sme radi, že sa vyriešila Marekova budúcnosť. Prišiel do veľmi kvalitného klubu, kde bude môcť absolvovať kvalitný tréningový proces ... čítať viac