Róbert Mak: sme najlepší!

Futbalisti PAOK Solún to dokázali! Stali sa víťazom Gréckeho pohára, keď vo finále zdolali AEK Atény 2:0.

V prvom polčase síce nepremenili penaltu, no po zmene strán dokázali dať dva góly. Zaznamenali ich až potom, keď Robo Mak v 52. minúte nastúpil na ihrisko. ,,Hrali sme výborne od prvej minúty. Tak ako sme si to povedali pred zápasom,“ povedal Robo po zápase. ,,Síce v prvom dejstve sme gól nedali, no verili sme, že to dokážeme po zmene strán. A bolo to tak! Dali sme dva góly a sme najlepší v Grécku,“ pokračoval slovenský futbalista. ,,Tento úspech má veľkú hodnotu. Veď sme vyhrali v Aténach. Sme veľmi šťastní. Parádáááá,“ uviedla solúnska 29-ka. ,,V Aténach sme mali na štadióne 18-tisíc priaznivcov, s ktorými sme si už parádny úspech oslávili. Teraz sme na cesta na letisku, v Solúni nás bude čakať minimálne 20-tisíc fanúšikov. Tešíme sa na dlhéééé oslavy,“ dodal s úsmevom Robo, ktorého priamo v Aténach povzbudzovala jeho najbližšia rodina.

Pinterest
publikované: 14. 05. 2018
ĎALŠIE NOVINKY

Hamšík, Mak, Gyömbér a Sabo v repre

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák oznámil nomináciu na blížiace sa medzištátne prípravné zápasy proti Holandsku (31. mája o 20.45 h v Trnave) a Maroku ... čítať viac

Norbert Gyömbér: pizza za premiérový gól

Dočkal sa! Norbert Gyömbér zaznamenal svoj prvý gól za Bari. Náš futbalista svojou presnou hlavičkou dopomohol k dôležitému víťazstvu v stretnutí Serie B nad Perugiou 3:1. ... čítať viac

Róbert Mak: dve asistencie

Grécka najvyššia futbalová liga pokračovala 27. kolom. PAOK v domácom stretnutí bez divákov zdolal Panionios 3:1. ,,Celý zápas sme boli jasne lepší. Hrali sme kombinačný, pekný ... čítať viac