Róbert Mak: sme najlepší!

Futbalisti PAOK Solún to dokázali! Stali sa víťazom Gréckeho pohára, keď vo finále zdolali AEK Atény 2:0.

V prvom polčase síce nepremenili penaltu, no po zmene strán dokázali dať dva góly. Zaznamenali ich až potom, keď Robo Mak v 52. minúte nastúpil na ihrisko. ,,Hrali sme výborne od prvej minúty. Tak ako sme si to povedali pred zápasom,“ povedal Robo po zápase. ,,Síce v prvom dejstve sme gól nedali, no verili sme, že to dokážeme po zmene strán. A bolo to tak! Dali sme dva góly a sme najlepší v Grécku,“ pokračoval slovenský futbalista. ,,Tento úspech má veľkú hodnotu. Veď sme vyhrali v Aténach. Sme veľmi šťastní. Parádáááá,“ uviedla solúnska 29-ka. ,,V Aténach sme mali na štadióne 18-tisíc priaznivcov, s ktorými sme si už parádny úspech oslávili. Teraz sme na cesta na letisku, v Solúni nás bude čakať minimálne 20-tisíc fanúšikov. Tešíme sa na dlhéééé oslavy,“ dodal s úsmevom Robo, ktorého priamo v Aténach povzbudzovala jeho najbližšia rodina.

Pinterest
publikované: 14. 05. 2018
ĎALŠIE NOVINKY

A teraz zápas o všetko!

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov v piatok v kvalifikačnom zápase o postup na ME zdolala Estónsko 2:0. V utorok nastúpi v Severnom Írsku. Bude to duel všetko. ,,Každé víťazstvo na ... čítať viac

Lukáš Haraslín: fantázia!!!

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov zdolala na parádnom ihrisku na štadióne v Dunajskej Strede v prípravnom zápase rovesníkov z Talianska 3:0. Hrdinom zápasu bol Lukáš Haraslín, ktorý ... čítať viac

Denis Vavro: premenil rozhodujúcu penaltu

Veľký úspech tímu FC Kodaň! Dánske mužstvo v play – off kole Európskej ligy vyradilo talianske Atalantu Bergamo. A nie hocijakým spôsobom! Postup mal výrazný slovenský rukopis! Kodaň, ... čítať viac