Gyömbér: do ktorého klubu prestúpi?

Slovenský futbalista Norbert Gyömbér absolvoval v pondelok večer duel Talianskeho pohára. Proti Spal (0:1) odohral celý duel. Môže sa však stať, že v drese Catania hral poslednýkrát.

,,Akurát som na spiatočnej ceste z Talianska,“ uviedol Juraj Vengloš, majiteľ CSM-Agency, ktorý zastupuje slovenského futbalistu.

,,Bol som v Catanii na stretnutí s funkcionármi klubu. Samozrejme stretol som sa aj s Norom. Teší ma, že absolvoval proti Spal celý zápas a hral dobre.,“ pokračoval Juraj Vengloš.

V talianskych médiách sa objavili informácie o vážnom záujme AS Rím. ,,K tomu môžem povedať toľko, že o Nora sa zaujímajú viaceré špičkové kluby. A nielen z Talianska. Definitíva padne do konca týždňa,“ dodal Juraj Vengloš majiteľ agentúry CSM-Agency.

Pinterest
publikované: 11. 08. 2015
ĎALŠIE NOVINKY

Gerebenits a Tupta: najlepší na Slovensku

V Senci sa uskutočnil galavečer Grassroots futbalu, na ktorom sa odovzdávali ocenenia tým najlepším za rok 2017. Z rúk predstaviteľov SFZ si prevzali ceny aj dvaja ... čítať viac

Ľubo Tupta: rok začal s gólom

Ľubo Tupta je postrachom AC Miláno. Slovenský futbalista zaznamenal v minulej sezóne proti veľkoklubu hetrik, v sobotu svojim gólom rozhodol o triumfe Verony v zápase Primavery. Zdalo sa, že prestížny ... čítať viac

Murcko Martin

čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest