Haraslín: dva góly!

Skvelý Lukáš Haraslín! V stretnutí 6. kola poľskej ligy zaznamenal v drese Lechia Gdaňsk dva góly. Jeho tím zdolal Lecznu 3:1.

Priaznivci Lechia Gdaňsk majú nového miláčika. Je ním slovenský futbalista Lukáš Haraslín. V poľskej najvyššej súťaži nastúpil v dvoch dueloch a dal tri góly. ,,Som veľmi rád, že som skóroval aj proti Leczne. Najdôležitejšie je však to, že sme konečne vyhrali,“ uviedol Lukáš, ktorému po góloch pripravili priaznivci Lechu Gdaňsk veľké ovácie. ,,Štyridsaťtisícový štadión síce nebol vypredaný, no atmosféra bola fantastická,“ poznamenal Bratislavčan, ktorý bol vystriedaný v 69. minúte. ,,Dostal som kŕče,“ vysvetlil dôvod predčasného odchodu z ihriska.

Lukáš po prestupe z Parmy do Lechia Gdaňsk to nemal jednoduché. V prvých majstrovských dueloch sa neobjavil ani v nominácií na zápas. ,,Makal som na tréningoch, nastupoval som za béčko. Zlomilo sa to začiatkom augusta, keď som pri víťazstve Lechia Gdaňsk B nad KS Chwaszczyno 7:0 zaznamenal dva góly a prihral som na štyri trefy. Odvtedy som pri áčku. Verím, že sa nám bude dariť,“ uviedol Lukáš, ktorý si už na život v Gdaňsku zvykol. ,,Mám už vlastný byt, ktorý je od mora asi desať minút autom. No keďže ide o Baltské more, na kúpanie to nie je,“ dodal s úsmevom 19-ročný mladík.

Pinterest
publikované: 22. 08. 2015
ĎALŠIE NOVINKY

Gerebenits a Tupta: najlepší na Slovensku

V Senci sa uskutočnil galavečer Grassroots futbalu, na ktorom sa odovzdávali ocenenia tým najlepším za rok 2017. Z rúk predstaviteľov SFZ si prevzali ceny aj dvaja ... čítať viac

Ľubo Tupta: rok začal s gólom

Ľubo Tupta je postrachom AC Miláno. Slovenský futbalista zaznamenal v minulej sezóne proti veľkoklubu hetrik, v sobotu svojim gólom rozhodol o triumfe Verony v zápase Primavery. Zdalo sa, že prestížny ... čítať viac

Murcko Martin

čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest