Ľubo Tupta: prvý gól za Veronu

Ľubomír Tupta sa dočkal prvého gólu za Veronu. Dosiahol ho v stretnutí 2. kola súťaže Primavera proti Cesene (1:0).

Po prvom polčase bol stav 0:0, tréner domácich poslal na ihrisko Ľuba, ktorý gólom z 84. minúty rozhodol o troch bodov. ,,Zápas mal dobre tempo. V prvom polčase nebolo veľa šancí, no v druhom ich už bolo dosť. Ako som dal gól? Po narážačke sa mi vrátila lopta a poslal som ju do siete strelou spoza šestnástky. Som rád, že sme vyhrali. Budem makať ďalej, aby som pravidelne nastupoval a pomáhal Verone,“ uviedol Ľubo Tupta.

Pinterest
publikované: 21. 09. 2015
ĎALŠIE NOVINKY

Gerebenits a Tupta: najlepší na Slovensku

V Senci sa uskutočnil galavečer Grassroots futbalu, na ktorom sa odovzdávali ocenenia tým najlepším za rok 2017. Z rúk predstaviteľov SFZ si prevzali ceny aj dvaja ... čítať viac

Ľubo Tupta: rok začal s gólom

Ľubo Tupta je postrachom AC Miláno. Slovenský futbalista zaznamenal v minulej sezóne proti veľkoklubu hetrik, v sobotu svojim gólom rozhodol o triumfe Verony v zápase Primavery. Zdalo sa, že prestížny ... čítať viac