Ľubo Tupta: rok začal s gólom

Ľubo Tupta je postrachom AC Miláno. Slovenský futbalista zaznamenal v minulej sezóne proti veľkoklubu hetrik, v sobotu svojim gólom rozhodol o triumfe Verony v zápase Primavery.

Zdalo sa, že prestížny duel skončí remízou, keď dve minúty pred koncom sa dostal slovenský mladík k lopte a zabezpečil pre Hellas tri body. ,,Mal som veľkú radosť, keďže môj gól znamenal tri body pre Veronu. Som rád, že trafil som hneď v prvom zápase v roku 2018,“ uviedol Ľubo, ktorý v tejto sezóne skóroval už aj do bránky Juventusu a Lazia.

Výborným výkonom sa proti AC Miláno prezentoval aj ďalší Slovák Šimon Štefanec, ktorý bol motorom domácej hry.

Pinterest
publikované: 15. 01. 2018
ĎALŠIE NOVINKY

Hamšík, Mak, Gyömbér a Sabo v repre

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák oznámil nomináciu na blížiace sa medzištátne prípravné zápasy proti Holandsku (31. mája o 20.45 h v Trnave) a Maroku ... čítať viac

Róbert Mak: sme najlepší!

Futbalisti PAOK Solún to dokázali! Stali sa víťazom Gréckeho pohára, keď vo finále zdolali AEK Atény 2:0. V prvom polčase síce nepremenili penaltu, no po zmene strán ... čítať viac

Norbert Gyömbér: pizza za premiérový gól

Dočkal sa! Norbert Gyömbér zaznamenal svoj prvý gól za Bari. Náš futbalista svojou presnou hlavičkou dopomohol k dôležitému víťazstvu v stretnutí Serie B nad Perugiou 3:1. ... čítať viac