Lukáš Haraslín sa vrátil s gólom

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov zdolala v kvalifikačnom zápase Albánsko 4:1. Výrazný podiel na triumfe mala dvojica hráčov z CSM – Agency Lukáš Haraslín a Denis Vavro.

Šulo má za sebou veľmi ťažké obdobie, dlhé mesiace musel vynechať pre vážne zranenie. Piatok v Tirane absolvoval posledných 13 minút, v utorok v domácom zápase bol už v základnej zostave. A bol to práve on, ktorý v 19. minúte otvoril skóre. ,,Bola to skvelá práca Juraja Chvátala. Keď sa ku mne dostala lopta, tak som sa sústredil na to, aby som presne trafil. Pevne verím, že tento gól mi pomôže. Keď som sa zranil, bol som psychicky dole, ale verím, že všetko zlé je na niečo dobré. Dúfam, že dobrú formu z tohto duelu si prenesiem aj do klubu,“ uviedol Lukáš. ,,Hrali sme dobre ako celé mužstvo. Naša sila je v kolektíve a odzrkadlilo sa to na výsledku,“ pokračoval Šulo. ,,Je super, že sme sa posunuli sme sa na druhú priečku v tabuľke. Vieme, že nás čakajú náročné zápasy. Verím, že ich zvládneme ako proti Albáncom,“ dodal Lukáš Haraslín.

Denis Vavro opäť patril medzi najlepších na ihrisku. ,,Počas zápasu sme si museli dávať pozor najmä na rýchle kontry súpera. Výhra veľmi teší. Pocity po zápase boli výborne. Užili sme si to. Šanca na postup? Ideme za svojím snom,“ povedal Denis.

Pinterest
publikované: 27. 03. 2018
ĎALŠIE NOVINKY

Marek Hamšík: dvojnásobná pocta!

Kapitán futbalistov Neapola Marek Hamšík sa pred nedeľňajším zápasom Serie A proti Chievu Verona dočkal dvojnásobnej pocty. Od svojho manažéra Juraja Vengloša a prezidenta Klubu ligových ... čítať viac

Štyria za reprezentáciu

V prvej nominácii nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie Pavla Hapala na zápasy Ligy národov proti Ukrajine (16. novembra o 20.45 h v Trnave) a v ... čítať viac

Denis Vavro: Ján Greguš skončil na jeho chrbte…

V 15. kole dánskej ligy hráči FC Kodaň zdolali v prestížnom dueli Bröndby 1:0 a zostávajú vládcami hlavného mesta. ,,Vyhrali sme na štadióne mestského rivala. Gólom ... čítať viac