Marek Hamšík: nová zmluva s Neapolom

Marek Hamšík (29) zostáva v Neapolu. S klubom spod Vezuvu predĺžil zmluvu. Tá aktuálna je podpísaná na štyri roky plus rok opcia.

,,Som veľmi rád, že sme sa dohodli na predĺžení zmluvy,“ boli prvé slová Juraja Vengloša, hráčskeho agenta a riaditeľa CSM-Agency. ,,S Marekom sme boli dohodnutí, že keď mu Neapol predostrie novú zmluvu, ktorá mu bude vyhovovať, tak nebude rozmýšľať o prípadnom odchode. Stalo sa, Marek zostáva na San Paolo,“ pokračoval úspešný manažér. ,,Pri rokovaniach Neapol bral ohľad na doterajšiu športovú výkonnosť Mareka a na jeho lojalitu ku klubu. Tieto atribúty sa premietli do novej zmluvy. Tá platí do 30.júna 2020 + rok opcia. Neboli to jednoduché rokovania. Sme radi, že nakoniec to celé dopadlo podpisom nového kontraktu,“ dodal Juraj Vengloš.

,,Milujem Neapol, mám rád miestnych ľudí, cítim sa tu výborne. A to je veľmi dôležité.,“ uviedol Marek na margo novej zmluvy s Neapolom.

Pinterest
publikované: 02. 08. 2016
ĎALŠIE NOVINKY

Gerebenits a Tupta: najlepší na Slovensku

V Senci sa uskutočnil galavečer Grassroots futbalu, na ktorom sa odovzdávali ocenenia tým najlepším za rok 2017. Z rúk predstaviteľov SFZ si prevzali ceny aj dvaja ... čítať viac

Ľubo Tupta: rok začal s gólom

Ľubo Tupta je postrachom AC Miláno. Slovenský futbalista zaznamenal v minulej sezóne proti veľkoklubu hetrik, v sobotu svojim gólom rozhodol o triumfe Verony v zápase Primavery. Zdalo sa, že prestížny ... čítať viac

Murcko Martin

čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest