Norbert Gyömbér: maká naplno

Futbalisti Slovenska pokračujú v príprave na Euro. Po týždňovej, vysokohorskej zaberačke v rakúskom Windischgarstene ich čaká zajtra prípravný súboj proti Gruzínsku.

,,Je tu ideálne prostredie na prípravu. Krásna príroda, čistý vzduch, je tu oáza pokoja,“ uviedol Norbi, ktorý so spoluhráčmi naplno trénuje. ,,Našťastie, zdravotne je už všetko v poriadku. Už aj v Ríme som sa posledné dva týždne pripravoval,“ prezradil slovenský obranca. Okrem tréningov a seminárov mali futbalisti aj voľno. Niektorí si zahrali golf, alebo footgolf. ,,Ja som si požičal bicykel. Myslel som si, že len tak si zabicyklujem. Na nakoniec to boli aj poriadne kopce, bolo to náročné. Ale bolo fajn,“ usmieval sa v dobrej nálade Norbi.

Slováci nastúpia vo Wellse proti Gruzínku, ktoré trénuje náš kouč Vladimír Weiss. V zostave nášho tímu by sa mal objaviť aj Noro Gyömbér.

Pinterest
publikované: 26. 05. 2016
ĎALŠIE NOVINKY

Gerebenits a Tupta: najlepší na Slovensku

V Senci sa uskutočnil galavečer Grassroots futbalu, na ktorom sa odovzdávali ocenenia tým najlepším za rok 2017. Z rúk predstaviteľov SFZ si prevzali ceny aj dvaja ... čítať viac

Ľubo Tupta: rok začal s gólom

Ľubo Tupta je postrachom AC Miláno. Slovenský futbalista zaznamenal v minulej sezóne proti veľkoklubu hetrik, v sobotu svojim gólom rozhodol o triumfe Verony v zápase Primavery. Zdalo sa, že prestížny ... čítať viac

Murcko Martin

čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest