Norbert Gyömbér: zlomený palec

Ďalšia smola na záver roka. Slovenský futbalista Norbert Gyömbér si na utorokovom prvom povianočnom tréningu zlomil palec na pravej ruke.

Norbi, ako sa to stalo?

– Pri kĺzačke.

Hneď si vedel, že je to zlomené?

– Nie. Bolelo ma to a preto som po tréningu absolvoval vyšetrenia. Tie ukázali, že to mám zlomené. A možno mám poškodené aj väzivá.

Dnes si trénoval?

– Nie. O chvíľku (večer o 18.00 hod.) odlietam do Nemecka. Presnejšie do Hamburgu.

Prečo tam?

– Jeden z našich lekárov je Nemec, ktorý má skúsenosti s takými zraneniami. Napríklad operoval aj boxera Klička. Pozná stav môjho palca a aby som mohol čím skôr opäť trénovať, tak letíme do Hamburgu.

Kedy by si sa mal vrátiť?

– Operovať ma budú ešte v stredu večer. Vo štvrtok by som mal byť už späť v Ríme.  Palec budem mať asi v dlahe, prvého januára by som mal opäť trénovať.

Čo sa týka zranení rok 2015 nebol pre teba najlepší…

– Presne tak. Mal som problémy s členkom a teraz palec. Ešte dobre, že sa to stalo v tomto roku… (úsmev). Verím, že som si vyčerpal všetok smoly a v roku 2016 budem zdravotne v poriadku.

Pinterest
publikované: 30. 12. 2015
ĎALŠIE ROZVOHORY

Lukáš Haraslín: pokračovať v skvelých výkonoch

Lukáš Haraslín má za sebou skvelú jesennú časť. Pravidelne nastupoval za svoj klub Lechia Gdaňsk, ktorá sa stala jesenným majstrom Ekstraklasy. Šulo sa vypracoval  medzi ... čítať viac

Ľubo Tupta: tvrdo trénuje a verí v šancu vo Verone

Ľubo Tupta prvýkrát sa dostal do nominácie trénera Pavla Hapala. Jeho meno figurovalo v obidvoch výberoch úspešného kouča. V stredu večer si nastúpil za slovenskú 23-ku v Challange Trophy ... čítať viac

Lukáš Haraslín: titul a hrať na majstrovstvách Európy do 21 rokov

Lechia Gdaňsk je príjemným prekvapením poľskej najvyššej súťaže. Po 29. kolách je tretia, na lídra z Bialystoku stráca iba tri body. V tíme zeleno – bielych pôsobí ... čítať viac

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest