Norbert Gyömbér: zlomený palec

Ďalšia smola na záver roka. Slovenský futbalista Norbert Gyömbér si na utorokovom prvom povianočnom tréningu zlomil palec na pravej ruke.

Norbi, ako sa to stalo?

– Pri kĺzačke.

Hneď si vedel, že je to zlomené?

– Nie. Bolelo ma to a preto som po tréningu absolvoval vyšetrenia. Tie ukázali, že to mám zlomené. A možno mám poškodené aj väzivá.

Dnes si trénoval?

– Nie. O chvíľku (večer o 18.00 hod.) odlietam do Nemecka. Presnejšie do Hamburgu.

Prečo tam?

– Jeden z našich lekárov je Nemec, ktorý má skúsenosti s takými zraneniami. Napríklad operoval aj boxera Klička. Pozná stav môjho palca a aby som mohol čím skôr opäť trénovať, tak letíme do Hamburgu.

Kedy by si sa mal vrátiť?

– Operovať ma budú ešte v stredu večer. Vo štvrtok by som mal byť už späť v Ríme.  Palec budem mať asi v dlahe, prvého januára by som mal opäť trénovať.

Čo sa týka zranení rok 2015 nebol pre teba najlepší…

– Presne tak. Mal som problémy s členkom a teraz palec. Ešte dobre, že sa to stalo v tomto roku… (úsmev). Verím, že som si vyčerpal všetok smoly a v roku 2016 budem zdravotne v poriadku.

Pinterest
publikované: 30. 12. 2015
ĎALŠIE ROZVOHORY

Lukáš Haraslín: pokračovať v skvelých výkonoch

Lukáš Haraslín má za sebou skvelú jesennú časť. Pravidelne nastupoval za svoj klub Lechia Gdaňsk, ktorá sa stala jesenným majstrom Ekstraklasy. Šulo sa vypracoval  medzi ... čítať viac

Denis Vavro: gól roka ?!!!

Skvelý, vynikajúci Denis Vavro! V úvodnom zápase 3. predkola Európskej ligy zaznamenal fantastický gól. Nádherným projektilom započal obrat Kodane v Sofii. FC síce na štadióne Levski prehrával ... čítať viac

Denis Vavro: poslúchol trénera a skóroval

Konečne to vyšlo! Denis Vavro zaznamenal svoj prvý gól za FC Kodaň. Skóroval vo svojom 30. súťažnom stretnutí v drese dánskeho tímu. Načakal si sa… -Ani mi ... čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest