Pavol Bajza: smolný zápas

Nešťastný duel. Futbalisti Parmy vypadli z Talianskeho pohára po inkasovanom góle z 94. minúty. „Utorok bol smolným dňom,“ skonštatoval smutným hlasom Pavol Bajza, ktorý odchytal za hostí na ihrisku Lazia celý duel. Osemfinálové stretnutie skončilo víťazstvom Rimanov 2:1. „Mrzí ma, že sme vypadli. Za stavu 1:1 sme mali viacero šancí, ale nepremenili sme ich. A v nastavenom čase sme inkasovali,“ pokračoval slovenský gólman. „Mrzí ma, že som strelu pred prvým inkasovaným gólom vyrazil iba pred seba. Tam bol úplne voľný domáci hráč, ktorý nemal problém skórovať. Mohol som to vyriešiť aj lepšie,“ sypal si popol na svoju hlavu Paľo. Ten v druhom polčase viackrát podržal svoje mužstvo. Ale už v spomínanom nastavenom čase ho útočník Lazia Perea prekonal z dvoch metrov.

Slovenský brankár si z Ríma odniesol aj jednu nepríjemnosť. „Už v druhej minúte ma trafila do hlavy súperova kopačka. Ošetrovali ma skoro päť minút. Mám rozbité pery a uvidíme ako to bude s mojimi zubami,“ dodal Pavol Bajza.

Pinterest
publikované: 15. 01. 2014
ĎALŠIE NOVINKY

Tupta do Liberca

Slovenský mládežnícky reprezentant Ľubomír Tupta sa stal hráčom českého mužstva Slovan Liberec. ,,Ľubo prichádza z Verony do Liberca na ročné hosťovanie. Sme radi, že sme sa ... čítať viac

Marek Hamšík do Trabzonsporu

Marek Hamšík dnes podpisom spečatil prestup do tureckého Trabzonsporu. Na dva roky sa stal hráčom klubu, ktorý v minulej sezóne skončil na štvrtej priečke. ,,S Trabzonom sme ... čítať viac

Marek Hamšík: IFK Göteborg

Marek Hamšík sa stal hráčom IFK Göteborgu. ,,Sme radi, že sa vyriešila Marekova budúcnosť. Prišiel do veľmi kvalitného klubu, kde bude môcť absolvovať kvalitný tréningový proces ... čítať viac