Pavol Bajza: užíva si angažmán v Zavrč

Nie Maribor, nie Olimpia Ľubľana, ale NK Zavrč je najlepším slovinským tímom posledných týždňom. Gólmanom ambiciózneho tímu je Pavol Bajza, ktorý do NK Zavrč prestúpil z Parmy.

Ťaháte päťzápasovú víťaznú sériu. A pritom ste zdolali aj najlepšie slovinské tímy Maribor a Ľubľanu. Aké je tajomstvo víťazstiev?

– Prišiel nový tréner, majiteľ angažoval kvalitných hráčov. Napríklad aj Alberta Rieru, ktorý v minulosti pôsobil aj v Liverpoole, a aj v Galatasaray.

Takže prestúpiť do Zavrč bolo dobré rozhodnutie.

– Áno. Pravidelne chytám, v troch dueloch som nedostal ani gól. Od novinárov dostávam vysoké známky, raz som sa dostal aj do zostavy kola slovinskej ligy.

Darí sa vám, diváci majú záujem o vaše zápasy, hlavná tribúna býva vypredaná.

– Majiteľ sa rozhodol, že postaví ďalšiu tribúnu. Boss klubu je veľmi ambiciózny. Chce, aby sme skončili v prvej trojke. Podmienka máme na slušnej úrovni, nedávno sme dostali k dispozícií nové tréningové ihriská.

Ako ďalej?

– Verím, že sa nám bude dariť aj naďalej a podarí sa mi prestúpiť do lepšej ligy. Mám dohodu, že v prípade ponuky mi Zavrč nebude robiť problém s odchodom.

Pinterest
publikované: 01. 10. 2015
ĎALŠIE ROZVOHORY

Lukáš Haraslín: pokračovať v skvelých výkonoch

Lukáš Haraslín má za sebou skvelú jesennú časť. Pravidelne nastupoval za svoj klub Lechia Gdaňsk, ktorá sa stala jesenným majstrom Ekstraklasy. Šulo sa vypracoval  medzi ... čítať viac

Denis Vavro: gól roka ?!!!

Skvelý, vynikajúci Denis Vavro! V úvodnom zápase 3. predkola Európskej ligy zaznamenal fantastický gól. Nádherným projektilom započal obrat Kodane v Sofii. FC síce na štadióne Levski prehrával ... čítať viac

Denis Vavro: poslúchol trénera a skóroval

Konečne to vyšlo! Denis Vavro zaznamenal svoj prvý gól za FC Kodaň. Skóroval vo svojom 30. súťažnom stretnutí v drese dánskeho tímu. Načakal si sa… -Ani mi ... čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest