Pavol Bajza: užíva si angažmán v Zavrč

Nie Maribor, nie Olimpia Ľubľana, ale NK Zavrč je najlepším slovinským tímom posledných týždňom. Gólmanom ambiciózneho tímu je Pavol Bajza, ktorý do NK Zavrč prestúpil z Parmy.

Ťaháte päťzápasovú víťaznú sériu. A pritom ste zdolali aj najlepšie slovinské tímy Maribor a Ľubľanu. Aké je tajomstvo víťazstiev?

– Prišiel nový tréner, majiteľ angažoval kvalitných hráčov. Napríklad aj Alberta Rieru, ktorý v minulosti pôsobil aj v Liverpoole, a aj v Galatasaray.

Takže prestúpiť do Zavrč bolo dobré rozhodnutie.

– Áno. Pravidelne chytám, v troch dueloch som nedostal ani gól. Od novinárov dostávam vysoké známky, raz som sa dostal aj do zostavy kola slovinskej ligy.

Darí sa vám, diváci majú záujem o vaše zápasy, hlavná tribúna býva vypredaná.

– Majiteľ sa rozhodol, že postaví ďalšiu tribúnu. Boss klubu je veľmi ambiciózny. Chce, aby sme skončili v prvej trojke. Podmienka máme na slušnej úrovni, nedávno sme dostali k dispozícií nové tréningové ihriská.

Ako ďalej?

– Verím, že sa nám bude dariť aj naďalej a podarí sa mi prestúpiť do lepšej ligy. Mám dohodu, že v prípade ponuky mi Zavrč nebude robiť problém s odchodom.

Pinterest
publikované: 01. 10. 2015
ĎALŠIE ROZVOHORY

Lukáš Haraslín: pokračovať v skvelých výkonoch

Lukáš Haraslín má za sebou skvelú jesennú časť. Pravidelne nastupoval za svoj klub Lechia Gdaňsk, ktorá sa stala jesenným majstrom Ekstraklasy. Šulo sa vypracoval  medzi ... čítať viac

Ľubo Tupta: tvrdo trénuje a verí v šancu vo Verone

Ľubo Tupta prvýkrát sa dostal do nominácie trénera Pavla Hapala. Jeho meno figurovalo v obidvoch výberoch úspešného kouča. V stredu večer si nastúpil za slovenskú 23-ku v Challange Trophy ... čítať viac

Lukáš Haraslín: titul a hrať na majstrovstvách Európy do 21 rokov

Lechia Gdaňsk je príjemným prekvapením poľskej najvyššej súťaže. Po 29. kolách je tretia, na lídra z Bialystoku stráca iba tri body. V tíme zeleno – bielych pôsobí ... čítať viac

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest