Úspešný týždeň

Až traja hráči CSM – Agency sa radovali za posledný týždeň z veľkých úspechov. Robert Mak sa stal v drese Zenitu majstrom Ruska, Denis Vavro v drese FC Kodaň majstrom Dánska a Lukáš Haraslín získal s Gdanskom Poľský pohár.

,,My sme remizovali v Groznom 1:1. Boli sme už v lietadle pripravení odletieť do Petrohradu, keď sme sa dozvedeli, že Lokomotiv prehral. Začali sa burajé oslavy,“ povedal Robo. ,,Na našom letisku už čakalo veľa fanúšikov, trošku sme si to s nimi oslávili. Naplno to oslávime v nedeľu na našom štadión, kde privítame CSKA. Určite to bude nádherné, nezabudnuteľné,“ pokračoval nás futbalista. ,,Máme za sebou veľmi náročnú sezónu, vyhrávali sme dôležité zápasy. Je to krásne sa stať najlepším už tri kolá pred koncom. Všetci sa tešíme. Základom bola skvelá partia. Tá ťahala za povraz na ihrisku, ako aj mimo neho. Je to môj prvý titul. Teším sa, že som ho získal v Zenite,“ dodal Robo.

,,Som dvojnásobne šťastný. Získali sme titul a bodku na i sme dali v stretnutí proti nášmu mestskému rivalovi Bröndby. V minulej sezóne sme nášho kodaňského súpera ani raz nezdolali, no teraz sme proti nemu vyhrali všetky zápasy,“ uviedol Denis Vavro.

,,Finále Poľského pohára som sledoval v spoločnosti najvyšších ľudí z klubu. Boli veľmi šťastní, že dosiahli prvý úspech v novej ére Lechie. S Lukášom Haraslínom sú veľmi spokojní. Šulo patrí k najobľúbenejším hráčom fanúšikov,“ povedal Juraj Vengloš, riaditeľ CSM-Agency

Pinterest
publikované: 09. 05. 2019
ĎALŠIE NOVINKY

Marcelli Nino

https://youtu.be/RD5W-zUpJ4c čítať viac

Ľubomír Tupta: Wisla Krakov!

Slovenský mládežnícky reprezentant Ľubomír Tupta (21) odchádza na polročné hosťovanie z Helasu Verona do Wisla Krakov. ,,Ľubo potrebuje hrať. V Krakove bude mať väčšiu šancu, ako by mal ... čítať viac

Pohodové Vianoce!

Šťastné a veselé vianočné sviatky a nový rok 2020 plný radosti, úspechu a zdravia!" CSM-Agency čítať viac

Náš partner

partner-petras

 

 

 

Pinterest
Zastupujeme

zastupujeme-hamsikRóbert Mak

Pinterest